KRISTUPAS SABOLIUS

Vilniaus universiteto docentas, filosofas ir rašytojas, pusę savo gyvenimo praleido tyrinėdamas vaizduotę, o kartu – ir kūrybingumą. Būtent apie vaizduotę parašė tris mokslines knygas, tuo pačiu, ir pats be perstojo praktikavo įvairias kūrybos formas. Išleido romaną „Blogą knyga“ (2006 m.), kartu su rež. Ignu Jonynu parašė scenarijus filmams „Lošėjas“ (2013 m.) ir „Nematoma“ (2018 m.).

 

Kartu su bendražygiu Tomu Ramanausku šešerius metus leido žurnalą „Pravda“, kiek vėliau jiedu parašė kūrybingumo provokacijų knygą „Žmogus, kuris žinojo viską“ (2014 m.). Kristupas yra kuravęs keletą šiuolaikinio meno parodų, bendradarbiavo su įvairiais menininkais, dalyvavo kuriant teatro spektaklius, rengiant teatro ir kino festivalius.

TOMAS RAMANAUSKAS

Baigęs žurnalistiką ir tarptautinę komunikaciją pačiam sau netikėtai debiutavo reklamoje ir dar labiau netikėtai visą savo karjerą kuria bei vadovauja kūrybinėms komandoms. Šiuo metu yra reklamos agentūros „New!“, turinio agentūros „Super You“ ir brandingo studijos „Godspeed“ bendraįkūrėjas ir partneris.

 

Kartu su Kristupu Saboliumi ir bendraminčiais Tomas leido žurnalą „Pravda“, vadovavo Baltijos šalių „MTV“ rinkodarai, prisidėjo prie kino teatro „Pasaka“ atidarymo, didžėjavo ir įrašinėjo muziką būdamas trio „Metal On Metal“ nariu ir 2017 m. debiutavo scenaristo ir režisieriaus rolėse animaciniame filme „After Death, Before Hell“.

Facebook     Instagram     Goodreads 

 

UŽDUOTIS

Konkursas baigėsi – namų darbų priėmimas uždarytas.