Kiekvieną savaitę jūsų laukia smagūs, trumpi ir tikrai nenuobodūs namų darbai. Iš viso – 20. Juos daryti verta visai ne dėl pažymio – kūrybingiausiai atlikusių visas užduotis laukia mokyklos draugų įsteigti apdovanojimai.

Be to, pradėti galite bet kada! Namų darbus nuo vasario iki birželio 11 d. atlikite jums patogiu tempu, pavyzdžiui:

• Stropusis: kiekvieną savaitę pasirodžius naujai pamokai.
  • Paskutinminutis: iš karto visus 20 birželio pradžioje.
  • Subalansuotas: kartą į mėnesį po 4-5 užduotis.
  • Jūsų variantas: ______________________________.

ĮKELK NAMŲ DARBĄ

Konkursas baigėsi – namų darbų priėmimas uždarytas.

PRAĖJUSIŲ SAVAIČIŲ UŽDUOTYS

1 pamoka

Savo Instagramo profilyje patalpinkite tris nuotraukas tema: „Daiktai turi veidus“. Prijunkite grotažymes: #kumokykla #pirmapamoka #daiktaituriveidus, o aukščiau esančioje formoje įrašykite ir atsiųskite nuorodą į savo profilį.

2 pamoka

Parašykite itin trumpą jūsų gyvenimo istoriją. Arba, kitaip tariant – CV. Apimtis – devyni žodžiai. Darbus įrašykite aukščiau esančioje formoje.

3 pamoka

Paimkite į rankas savo mėgstamą puodelį. Parašykite tris dalykus, kurių apie jį niekas nežino. Įrašykite juos aukščiau esančioje Namų darbų formoje.

4 pamoka

Pasiimkite kokią norite dailės priemonę ir popieriaus lapą. Užsimerkite. Įsivaizduokite. Užmerktomis akimis nupieškite kūrinį tema: „Mane kamuoja čiaudulys“. Nufotografuokite šį kūrinį ir įkelkite jį į savo Instagramo paskyrą. Prijunkite grotažymes: #kumokykla #ketvirtapamoka #čiaudulys. Aukščiau esančioje Namų darbų formoje įrašykite ir atsiųskite nuorodą į savo profilį.

5 pamoka

5-oji pamoka kviečia kurti neidealiomis sąlygomis: užsirakinkite tualete. Pasiimkite tualetinio popieriaus. Sukurkite iš jo fotokūrinį tema „Autoportretas“. Nufotografuokite šį kūrinį ir įkelkite jį į savo Instagramo paskyrą. Prijunkite grotažymes: #kumokykla #penktapamoka #autoportretas, o aukščiau esančioje formoje įrašykite nuorodą į savo profilį.

6 pamoka

6-oji pamoka privers pamiršti milžiniškus biudžetus: įsivaizduokite, kad įsidarbinote Radviliškio savivaldybės turizmo skyriuje. Gavote 100 Eur išgarsinti Radviliškį visame pasaulyje. Kitaip tariant, beveik nieko. Kokia bus jūsų idėja? Trumpai aprašykite ją aukščiau esančioje formoje.

7 pamoka

7-oji pamoka kviečia pasipriešinti: įsivaizduokite, kad Jūsų gyvenamoje vietovėje bus nugriautas kino teatras. Vietoje jo atsiras prekybos centras. Sugalvokite išradingo pasipriešinimo akciją tema: „Išsaugokime kino teatrą“ ir ją penkiais sakiniais aprašykite aukščiau esančioje formoje.

8 pamoka

8-oji pamoka kviečia trumpam tapti kitu. Jūs visi žinote, kas yra Candy Crush. Pagalvokite, kaip žaidimą reikėtų pagerinti, kad jis taptų įdomus: a) Angelai Merkel b) LeBronui Jamesui c) Taylor Swift. Darbus tekstiniu formatu įrašykite aukščiau esančioje formoje.

9 pamoka

9-oji pamoka moko skirtingoms auditorijoms siųsti skirtingas žinutes. Šįkart trimis sakiniais įrodykite senjorui, kad jam privaloma turėti Snapchatą, o darbus įrašykite aukščiau esančioje formoje.

10 pamoka

10-osios pamokos pabaigoje matysite dvi nuotraukas. Žiūrėdami į jas, sugalvokite idėjas filmui, kuris būtų: a) komedija; b) trileris; c) miuziklas. Kiekvienos idėjos pristatymui skirkite ne daugiau trijų sakinių, kuriuos užrašykite aukščiau esančioje formoje.

11 pamoka

11-oji pamoka kviečia dirbti komandoje. Užrašykite vienu sakiniu idėją, kaip galima pagerinti šaukštą. Tada paprašykite suolo draugo jums padėti ir jūsų idėją pagerinti dar kartą. Savo ir draugo idėjas įrašykite aukščiau esančioje formoje.

12 pamoka

12-osios pamokos namų darbai kviečia keliauti į Anykščius, kuriuose yra toks Angelų muziejus. Užrašykite išgalvotą istoriją, dėl kurios į šį muziejų pradėtų plūsti paaugliai. Apimtis – ne daugiau penkių sakinių. Įrašykite juos aukščiau esančioje formoje.

13 pamoka

13-oji pamoka primena – kartais ir blogos idėjos gali būti naudingos. Taigi namų darbams kviečiame sukurti blogiausio pasaulyje filmo idėją. Apie ką jis? Aprašymui pakaks trijų sakinių. Idėjas užrašykite aukščiau esančioje formoje.

14 pamoka

14-osios pamokos pabaigoje matysite tris paveikslus. Įdėmiai į juos pasižiūrėkite. Tada sugalvokite istoriją, kurią sudarytų elementai iš visų trijų paveikslų. Apimtis – ne daugiau trijų sakinių. Juos užrašykite aukščiau esančioje formoje.

15 pamoka

Ko jau tikrai neišrasi, tai – dviračio. O gal vis dėlto pabandom? – klausia 15-oji pamoka. Sugalvokite vieną idėją, kaip pagerinti dviratį. Aukščiau esančioje formoje aprašykite ją vienu sakiniu.

16 pamoka

16-oji pamoka ragina įkvėpimo ieškoti atkakliame darbe. Nufotografuokite tą patį dalyką tris kartus taip, kad jis reikštų vis ką nors kita. Įkelkite šias nuotraukas į savo Instagramo profilį. Pridėkite grotažymes: #kumokykla #16pamoka #taspatsbetkitas, o aukščiau esančioje formoje įrašykite nuorodą į savo profilį.

17 pamoka

17-oji pamoka skatina kasdien treniruoti kūrybingumo raumenį. Įsivaizduokite, kad norite įrašyti geriausią visų laikų dainą. Kaip ją pavadinsite? Visą savaitę kiekvieną rytą užrašykite po pavadinimą ir galiausiai išrinkite vieną geriausią. Versijas ir geriausią pavadinimą įrašykite aukščiau esančioje formoje.

18 pamoka

18-oji pamoka siūlo pasirinkti jums patinkantį bet kokio menininko sukurtą paveikslą ir perpiešti jį kokia tik norite technika. Ir originalą, ir savo kūrinį patalpinkite savo Instagram paskyroje, prijungdami grotažymes #kumokykla #aštuonioliktapamoka #perpieštipaveikslai, o aukščiau esančioje formoje įrašykite nuorodą į savo profilį.

19 pamoka

19-oji pamoka kviečia sutelkti dėmesį: įsivaizduokite, kad parašėte detektyvą iš 5 žodžių. Kokie jie? Užrašykite juos aukščiau esančioje formoje.

20 pamoka

20-oji pamoka dar sukels keletą sunkumų: sugalvokite mobiliojo telefono programėlę, kuri pasunkintų gyvenimą. Aukščiau esančioje formoje aprašykite ją trimis sakiniais.