SWEDBANK DOVANOS KŪRYBINGIAUSIEMS

Geriausias mokyklos draugas „Swedbank“ apdovanos 10 kūrybingiausių moksleivių. Tam, kad pretenduotų į prizus, dalyvis privalo mokytis Lietuvoje registruotoje mokykloje, atlikti visus dvidešimt namų darbų ir juos laiku pateikti štai čia. Kadangi kūrybingumas nereikalauja teisingų atsakymų, atliktas užduotis įvertins mokyklos dėstytojai ir atrinks tuos, kas viską atliko įdomiausiai ir išradingiausiai.

STIPENDIJOS DVYLIKTOKAMS

Mokyklos studijų draugas Vilniaus universitetas apdovanos 10 kūrybingiausių dvyliktokų. Tam, kad pretenduotų į prizus, dalyvis privalo mokytis Lietuvoje registruotos mokyklos dvyliktoje klasėje, atlikti visus dvidešimt namų darbų, juos laiku pateikti štai čia, o pabaigęs mokyklą – 2018 m. įstoti į
Vilniaus universitetą.

UŽDUOTIS

16-oji pamoka ragina įkvėpimo ieškoti atkakliame darbe. Nufotografuokite tą patį dalyką tris kartus taip, kad jis reikštų vis ką nors kita. Įkelkite šias nuotraukas į savo Instagramo profilį. Pridėkite grotažymes: #kumokykla #16pamoka #taspatsbetkitas, o žemiau esančioje formoje įrašykite nuorodą į savo profilį.