VIENINTELIS UNIVERSITETAS

• patenkantis tarp 1,5 % geriausių pasaulio universitetų;
  • kuriame atliekami tyrimai keičia pasaulio mediciną;
  • kuriantis galingiausius pasaulyje lazerius;
  • kurio studentų komanda ką tik tapo pasaulio čempionais;
  • kasmet pakviečiantis gabiausius Lietuvos moksleivius kartu kurti pasaulio istoriją.

STIPENDIJA TAVO STUDIJŲ PRADŽIAI

Jūsų laukia dvidešimt pamokų, dvidešimt užduočių ir net 10 stipendijų! Kūrybingiausiai visus namų darbus išsprendusių dvyliktokų dešimtukui Vilniaus universitetas įsteigė net 4000 eurų vertės stipendijų fondą. Nori? Spausk čia.

GYVENIMAS VILNIAUS UNIVERSITETE

VILNIAUS UNIVERSITETAS TAVO EKRANE

Filologų katinas, fizikų dinozauras, live transliacijos iš svarbiausių universiteto renginių laukia tavęs universiteto Instagrame / Facebooke.

UŽDUOTIS

16-oji pamoka ragina įkvėpimo ieškoti atkakliame darbe. Nufotografuokite tą patį dalyką tris kartus taip, kad jis reikštų vis ką nors kita. Įkelkite šias nuotraukas į savo Instagramo profilį. Pridėkite grotažymes: #kumokykla #16pamoka #taspatsbetkitas, o žemiau esančioje formoje įrašykite nuorodą į savo profilį.