KŪRYBINGUMAS BUS APDOVANOTAS

Kūrybingumą išmatuoti liniuote itin sunku, tačiau Tomas ir Kristupas surems galvas ir išrinks jų manymu pačius verčiausius pagyrimo, kuriems atiteks fantastiški „Swedbank“ prizai ir Vilniaus universiteto stipendijos.
Prizų turime nemažai, bet jau dviejų metų patirtis rodo, jog tarp jūsų bus daug daugiau kūrybingųjų nei mes turime prizų, todėl susitarkime – prizai yra skirti paskatinimui, bet ne įvertinimui.

Visus 2019-2020 mokslo metais vykstančius konkursus rasite čia.

Prizai Prizai

moksleiviams

MacBook Pro

iPad