KŪRYBINGUMAS BUS APDOVANOTAS

Kūrybingumą išmatuoti liniuote itin sunku, tačiau Tomas ir Kristupas surems galvas ir išrinks jų manymu pačius verčiausius pagyrimo, kuriems atiteks fantastiški „Swedbank“ prizai ir Vilniaus universiteto stipendijos. Prizų turime nemažai, bet 2018-ieji parodė, kad tarp jūsų bus daug daugiau kūrybingųjų nei mes turime prizų, todėl susitarkime – prizai yra skirti paskatinimui, bet ne įvertinimui.

Visus konkursus rasite čia.

Prizai Prizai

moksleiviams

MacBook Pro

iPad Pro

GoPro

4-10 Vieta

Namų asistentas

Stipendijos
dvyliktokams

4-10 Vieta

Mokytojams

1 Vieta

Trys aktyviausi ir kūrybingiausi mokytojai

laimės nepakartojamą savaitgalį Birštone

3 Vieta

diskusijų festivalio „Būtent” metu!

klasėms

KŪRYBINGIAUSIAI ATLIKTA UŽDUOTIS