renginiai renginiai

artimiausias

sausio 21 d.

11:10
Kristupo Saboliaus ir Tomo Ramanausko pranešimas „Suvaržymai išlaisvina“ Swedbank organizuojamoje nuotolinėje pamokoje-renginyje „MOKOnomika“

tavo dėstytojai ir
renginių lektoriai

sausio 25 d.

11:30
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su kompozitore Lina Lapelyte bei Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos moksleiviais.

sausio 25 d.

12:30
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su Domu Noreika bei Vilniaus jėzuitų ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos moksleiviais.

Pranešimas „MOKOnomikos“ renginyje

sausio 21 d.

11:10

sausio 19 d.

13:00
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su menininke Rugile Barzdžiukaite bei Anykščių Jono Biliūno ir Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleiviais.

sausio 12 d.

09:50
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su architekte Aiste Ambrazevičiūte bei Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos moksleiviais.

gruodžio 15 d.

12:00
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su architektų Jurgos Daubaraitės ir Jono Žukausko duetu bei Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos moksleiviais.

„Menininkai kaip mokslininkai“ videopamokų premjera ir diskusija

gruodžio 14 d.

18:00
„Menininkai kaip mokslininkai“ videopamokų pristatymas bei diskusija, transliuojami gyvai Facebook socialiniame tinkle.
Renginyje dalyvaus praeitų sezonų Kūrybingumo mokyklos laureatai bei projekto svečiai-menininkai.

gruodžio 11 d.

13:05
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su menininku Julijonu Urbonu bei Panevėžio Velžio gimnazijos ir Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos moksleiviais.

gruodžio 9 d.

13:00
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su kino kūrėju Mindaugu Survila bei Alytaus Putinų gimnazijos moksleiviais.

gruodžio 8 d.

13:00
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su architektais Jurga Daubaraite ir Jonu Žukausku bei Anykščių Jono Biliūno gimnazijos moksleiviais.

gruodžio 7 d.

12:35
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su menininke Aiste Ambrazevičiūte bei Šiaulių Medelyno progimnazijos ir Molėtų gimnazijos moksleiviais.

gruodžio 4 d.

09:50
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su menininku Mindaugu Gapševičiumi bei Alytaus šv. Benedikto gimnazijos moksleiviais.

gruodžio 3 d.

09:50
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su Pakui Hardware menininkų duetu bei Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos ir Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleiviais.

Baigiamasis trečiojo sezono renginys (ONLINE)

birželio 22 d.

Baigiamasis renginys šiemet – ne tik kūrybingiausiųjų apdovanojimai, bet ir webinaras su ypatingais pranešėjais!

Studijų paroda „Studijos 2020“

vasario 6 d.

Vasario 6 ir 7 dienomis susitikite su „Kūrybingumo mokyklos“ laureatais „Swedbank Jaunimo programa“ stende!

LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

sausio 9 d.

9:50
Lektorių užsiėmimas Sausio 13-osios progimnazijoje

gruodžio 19 d.

13:30
Lektorių užsiėmimas Simono Stanevičiaus progimnazijoje

12:10
Lektorių susitikimas su Alytaus šv. Benedikto gimnazijos moksleiviais

13:05
Lektorių susitikimas su Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos moksleiviais

14:00
Lektorių susitikimas su Putinų gimnazijos moksleiviais

Kūrybingumo pamoka Kaune

gruodžio 6 d.

12:30
Lektorių susitikimas su KTU gimnazijos moksleiviais.

lapkričio 25 d.

14:20