renginiai renginiai

artimiausias

balandžio 30 d.

10:00
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su menininkais Nomeda ir Gediminu Urbonais bei Lietuvos gimnazijų moksleiviais.

tavo dėstytojai ir
renginių lektoriai

gegužės 10 d.

14:00
„Kūrybingumo mokyklos“ ir „Swedbank“ Jaunimo programos penktoji pamoka iš kartu organizuojamo nuotolinio mokymo ciklo Lietuvos moksleiviams.

balandžio 30 d.

10:00

balandžio 26 d.

14:00
„Kūrybingumo mokyklos“ ir „Swedbank“ Jaunimo programos ketvirtoji pamoka iš kartu organizuojamo nuotolinio mokymo ciklo Lietuvos moksleiviams.

balandžio 19 d.

14:00
„Kūrybingumo mokyklos“ ir „Swedbank“ Jaunimo programos trečioji pamoka iš kartu organizuojamo nuotolinio mokymo ciklo Lietuvos moksleiviams.

balandžio 12 d.

14:00
„Kūrybingumo mokyklos“ ir „Swedbank“ Jaunimo programos antroji pamoka iš kartu organizuojamo nuotolinio mokymo ciklo Lietuvos moksleiviams.

kovo 30 d.

14:00
„Kūrybingumo mokyklos“ ir „Swedbank“ Jaunimo programos pirmoji pamoka iš kartu organizuojamo nuotolinio mokymo ciklo Lietuvos moksleiviams.

sausio 25 d.

11:30
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su kompozitore Lina Lapelyte bei Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos moksleiviais.

sausio 25 d.

12:30
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su Domu Noreika bei Vilniaus jėzuitų ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos moksleiviais.

Pranešimas „MOKOnomikos“ renginyje

sausio 21 d.

11:10
Kristupo Saboliaus ir Tomo Ramanausko pranešimas „Suvaržymai išlaisvina“ Swedbank organizuojamoje nuotolinėje pamokoje-renginyje „MOKOnomika“

sausio 19 d.

13:00
Projekto „Menininkai kaip mokslininkai“ „Zoom“ susitikimas su menininke Rugile Barzdžiukaite bei Anykščių Jono Biliūno ir Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleiviais.