Žaidimai išranda pasaulį Žaidimai išranda pasaulį

Užduotys

Pagalvok, kokie žaidimai geriausiai atspindi tavo šalies tradicijas ir kultūrinius ypatimus. Apie kokius žaidimus tu papasakotum savo draugams iš užsienio? Kokie panašumai ir skirtumai yra tarp žaidimų iš kitų kaimyninių šalių?

5-8 klasei

Įsivaizduok, jog esi video žaidimų kūrėjas, kuris gavo užduotį iš Europos Komisijos sukurti žaidimą, paaiškinantį Europos Parlamento rinkimų procesą, taip siekiant paskatinti jaunimo balsavimą. Kokį žaidimą tu sukurtum?

9-12 klasei

Geriausias draugas

Klausimas, kuo būtų pavirtusi Tomo ir Kristupo idėja mokyti kūrybingumo video formatu, jei ne visiškas vizijos sutapimas su „Swedbank“ jaunimo programos tikslais. Auginti ir įkvėpti kūrybiškas, mąstančias asmenybes yra vienas Jaunimo programos siekių, kuris toks artimas ir „Kūrybingumo mokyklos“ norams. Ir tai tik pradžia!