Apginti upę teisme Apginti upę teisme

Užduotys

Įsivaizduok, jog esi lašiša, gyvenanti upėje, į kurią šalimais įsikūrusi gamykla pila savo atliekas. Parašyk laišką gamyklai, prašydamas jos sustabdyti žalingą veiklą. Laiške įvardink, kaip gamyklos neatsakingi veiksmai kenkia tavo sveikatai.

5-8 klasei

Įsivaizduok, jog esi advokatas, atstovaujantis savo miesto upę teisme. Kaip tu pasiruoši savo gynybą? Kokius įrodymus tau reikės surinkti?
Surenkite teismo inscenizaciją pamokos metu.

9-12 klasei

Geriausias draugas

Klausimas, kuo būtų pavirtusi Tomo ir Kristupo idėja mokyti kūrybingumo video formatu, jei ne visiškas vizijos sutapimas su „Swedbank“ jaunimo programos tikslais. Auginti ir įkvėpti kūrybiškas, mąstančias asmenybes yra vienas Jaunimo programos siekių, kuris toks artimas ir „Kūrybingumo mokyklos“ norams. Ir tai tik pradžia!