Bankas jauniems

Bankas
jauniems

Geriausias „Kūrybingumo mokyklos“ draugas tokiu tapo neatsitiktinai – „Swedbank“ kūrybingiausiems moksleiviams ne tik įsteigė išmanius prizus, bet ir patys galybę metų dirba jaunimui. Neseniai atnaujinta Jaunimo programa tai tik dar labiau įtvirtina — ji yra lyg virtualus klubas moksleiviams ir studentams, kur įprasti banko reikalai vyksta gerokai įdomiau.

Bankas
jauniems
Bankas jauniems

KONKURSAS

Nuo šiol konkursas – ne tik moksleiviams, jų mokytojams, bet ir ištisoms klasės.
Spręsdamas kūrybingumo užduotis pretenduoji laimėti išmaniuosius prizus, stipendijas arba bilietą visai klasei į kūrybingiausią metų dieną!
Kūrybingumas – ateities mokslas ir jį galima treniruoti.