Mieli mokytojai,

nors mokyklose namų darbus ruošia mokiniai, turime pasiūlymą ir Jums. Jį priėmę ne tik prisidėsite prie vizionieriškos mokyklos ateities, bet ir turėsite galimybę pelnyti prizų, kurie leidžia suderinti poilsį ir intelektualias pramogas.

Užduotis itin paprasta – pasirinkite vieną savojo dalyko temą ir pasiūlykite kūrybingą būdą, kaip ją pristatyti.
Kitaip tariant, praveskite savąją kūrybingumo pamoką konkrečia tema.

Mūsų siūlomos idėjos gali pasitarnauti kaip atspirties taškas. Bet nebūtinai. Kūrybingumas visada pranoksta rėmus. Todėl formatas – visiškai Jūsų reikalas. Jeigu bus lengviau, galite įsivaizduoti, kad ruošiate metodinę priemonę, skirtą kūrybingam Jūsų dalyko pristatymui.

Prašome tik vieno – atsiųsti šios pamokos idėjos aprašymą ir planą. Galite pridėti ir įspūdžius, kaip sekėsi, kas patiko (ar nelabai) mokiniams. Apimtis – ne daugiau 300 žodžių. Beje, paruošėme Jums ir atmintinę (atsisiųskite ją spustelėje „Atsisiųsti PDF“ žemiau esančioje formoje), kuri padės geriau išnaudoti „Kūrybingumo mokykloje“ pateiktos medžiagos privalumus.

Mokytojams Mokytojams

atlikęs užduotį
užpildyk dalyvio anketą

išsiųsk užduotį

Nuoroda į atliktą užduotį (youtube, instagram, dropbox ir etc.)