Mieli mokytojai,

nors mokyklose namų darbus ruošia mokiniai, turime pasiūlymą ir Jums. Jį priėmę ne tik prisidėsite prie vizionieriškos mokyklos ateities, bet ir turėsite galimybę pelnyti prizų, kurie leidžia suderinti poilsį ir intelektualias pramogas.

Užduotis itin paprasta – pasidalinkite kūrybingai pravestos pamokos atveju, atsakydami į šiuos klausimus kelias sakiniais:

• Kokia buvo kūrybingai pravestos pamokos idėja?
  • Kas joje buvo neįprasta?
  • Kaip tai padėjo išdėstyti dalyką?
  • Kaip tai patiko mokiniams?

Mūsų siūlomos idėjos gali pasitarnauti kaip atspirties taškas. Bet nebūtinai. Kūrybingumas visada pranoksta rėmus. Todėl formatas – visiškai Jūsų reikalas. Jeigu bus lengviau, galite įsivaizduoti, kad ruošiate metodinę priemonę, skirtą kūrybingam Jūsų dalyko pristatymui.

Beje, paruošėme Jums ir trumpą atmintinę (atsisiųskite ją spustelėje „Atsisiųsti PDF“ žemiau esančioje formoje), kuri padės geriau išnaudoti „Kūrybingumo mokykloje“ pateiktos medžiagos privalumus.

Užpildytas anketas atsiųskite iki 2020 metų birželio 1 dienos.

Mokytojams Mokytojams

atlikęs užduotį
užpildyk dalyvio anketą

išsiųsk užduotį

Nuoroda į atliktą užduotį (youtube, instagram, dropbox ir etc.)