Klasėms

Galite laimėti po vieną, bet galite ir su klase. Jeigu norėtumėt draugiškos pergalės, pirmiausią į komandą reikėtų suburti bent penkis klasiokus. Užduotis įkandama, o prizas – nuotykių ir įkvėpimų diena su Tomu ir Kristupu Vilniuje visai klasei. 

Ką reikia padaryti? Pirmiausia – pasirinkti konkrečios disciplinos vieną pamoką. Mums visai nesvarbu – tai istorija, matematika, fizika, geografija, biologija ar lietuvių kalba. Įsivaizduokite, kad ši pamoka pavirsta filmu. O tuomet sukurkite savo pasirinktai pamokai kino treilerį.

Būkite tikri savo jėgomis, net jei kinematografija nėra jūsų didžiausia aistra. Nepamirškite, tai kūrybingumo, o ne kino ar videomeno konkursas. Klipą įkelkite į „Instagram“ su grotažyme #kumokyklaklasė bei atsiųskite mums nuorodą į anketą, kurioje jis patalpintas. Trukmė – ne ilgiau 30 sekundžių.

Užpildytas anketas siųskite iki birželio 14 dienos.

Klasėms Klasėms

atlikęs užduotį
užpildyk dalyvio anketą

išsiųsk užduotį

Nuoroda į atliktą užduotį (youtube, instagram, dropbox ir etc.)

Geriausias draugas

Klausimas, kuo būtų pavirtusi Tomo ir Kristupo idėja mokyti kūrybingumo video formatu, jei ne visiškas vizijos sutapimas su „Swedbank“ jaunimo programos tikslais. Auginti ir įkvėpti kūrybiškas, mąstančias asmenybes yra vienas Jaunimo programos siekių, kuris toks artimas ir „Kūrybingumo mokyklos“ norams. Ir tai tik pradžia!