Klasėms

Galite laimėti po vieną, bet galite ir su klase. Jeigu norėtumėt draugiškos pergalės, pirmiausią į komandą reikėtų suburti bent penkis klasiokus. Užduotis įkandama, o prizas – nuotykių ir įkvėpimų diena su Tomu ir Kristupu Vilniuje visai klasei.

Ką reikia padaryti?
Pasirinkite savo mėgstamą pamoką ir pateikite dešimt įrodymų, kodėl jis yra pilnas kūrybingumo.
Formatas: trumpas video, kuriame išvardijamos visos priežastys.
Jį kelkite į YouTube ir atsiųskite mums nuorodą bei trumpą poros sakinių aprašymą.

Užpildytų anketų lauksime iki pat 2020 metų birželio 1 dienos.

Klasėms Klasėms

atlikęs užduotį
užpildyk dalyvio anketą

išsiųsk užduotį

Nuoroda į atliktą užduotį (youtube, instagram, dropbox ir etc.)