Klasėms

Galite laimėti po vieną, bet galite ir su klase. Jeigu norėtumėt draugiškos pergalės, pirmiausią į komandą reikėtų suburti bent penkis klasiokus. Užduotis įkandama, o prizas – nuotykių ir įkvėpimų diena su Tomu ir Kristupu Vilniuje visai klasei.

Ką reikia padaryti? Pirmiausia – pasirinkti konkrečios disciplinos vieną pamoką. Mums visai nesvarbu – tai istorija, matematika, fizika, geografija, biologija ar lietuvių kalba. Įsivaizduokite, kad ši pamoka pavirsta filmu. O tuomet sukurkite savo pasirinktai pamokai kino treilerį.

Būkite tikri savo jėgomis, net jei kinematografija nėra jūsų didžiausia aistra. Nepamirškite, tai kūrybingumo, o ne kino ar videomeno konkursas. Klipą įkelkite į „Instagram“ su grotažyme #kumokyklaklasė bei atsiųskite mums nuorodą į anketą, kurioje jis patalpintas. Trukmė – ne ilgiau 30 sekundžių.

Užpildytas anketas siųskite iki birželio 14 dienos.

Klasėms Klasėms

atlikęs užduotį
užpildyk dalyvio anketą

išsiųsk užduotį

Nuoroda į atliktą užduotį (youtube, instagram, dropbox ir etc.)