Įkurti naują valstybę Įkurti naują valstybę

Sukurk savo asmeninę valstybę! Nupiešk, aprašyk, įgarsink ar kitaip atvaizduok savo valstybės atributus bei reikalingiausius kriterijus:

• Teritorijos kontūrus, galimas kaimynines valstybes;
  • Klimatą bei kraštovaizdį;
  • Valstybės valdymo formą ir svarbiausias valdžios institucijas;
  • Himną, vėliavą ir valiutą;
  • Kitus tavo manymu šaliai svarbius objektus ar ypatumus!

Kartu su grupe/klase sukurkite miesto chartiją! Nepamirškite apmąstyti ir į ją įtraukti:

• Svarbiausių elementų, kurių reikės, jog miestas išgyventų ir klestėtų: maisto ir energijos išgavimo taškų, susisiekimo sistemos, gamtos oazių ir kt.
  • Ko reikia pilnavertiškam piliečių gyvenimui? Kokios yra tavo mėgstamiausios miesto vietos – institucijų pastatai, laisvalaikio aikštės, o gal privačios pramogų praleidimo vietos? Kokių organizacijų ir lokacijų reikės, jog miestiečiai galėtų džiaugtis visapusišku gyvenimu: muziejų, meno centrų, bendruomenių namų, parkų ar ko nors dar?