Įkurti naują valstybę Įkurti naują valstybę

Užduotys

Sukurk savo asmeninę valstybę! Nupiešk, aprašyk, įgarsink ar kitaip atvaizduok savo valstybės atributus bei reikalingiausius kriterijus:

  • Teritorijos kontūrus, galimas kaimynines valstybes;
  • Klimatą bei kraštovaizdį;
  • Valstybės valdymo formą ir svarbiausias valdžios institucijas;
  • Himną, vėliavą ir valiutą;
  • Kitus tavo manymu šaliai svarbius objektus ar ypatumus!

5-8 klasei

Kartu su grupe/klase sukurkite miesto chartiją! Nepamirškite apmąstyti ir į ją įtraukti:

  • Svarbiausių elementų, kurių reikės, jog miestas išgyventų ir klestėtų: maisto ir energijos išgavimo taškų, susisiekimo sistemos, gamtos oazių ir kt.
  • Ko reikia pilnavertiškam piliečių gyvenimui? Kokios yra tavo mėgstamiausios miesto vietos – institucijų pastatai, laisvalaikio aikštės, o gal privačios pramogų praleidimo vietos? Kokių organizacijų ir lokacijų reikės, jog miestiečiai galėtų džiaugtis visapusišku gyvenimu: muziejų, meno centrų, bendruomenių namų, parkų ar ko nors dar?

9-12 klasei

Geriausias draugas

Klausimas, kuo būtų pavirtusi Tomo ir Kristupo idėja mokyti kūrybingumo video formatu, jei ne visiškas vizijos sutapimas su „Swedbank“ jaunimo programos tikslais. Auginti ir įkvėpti kūrybiškas, mąstančias asmenybes yra vienas Jaunimo programos siekių, kuris toks artimas ir „Kūrybingumo mokyklos“ norams. Ir tai tik pradžia!