Kūrybingumo ambasadoriai Kūrybingumo ambasadoriai

Nors domiuosi „Kūrybingumo mokyklos“ veikla, paskaitomis ir laidomis, tačiau vis teik nustembu, sugebate kiekvieną kartą pateikti kažką naujo. Mokytojams skirtas kursas buvo įdomus ir naudingas.

 

JŪRATĖ J.,
Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla

Mokymai labai patiko: tiek lektorių komanda, tiek pateikta medžiaga ir jos pateikimo forma, mūsų įdarbinimas namų darbais, įtraukimas į aktyvų informacijos pritaikymą. Sužinojau, kad kūrybiškumas yra šalia ir su mumis, tik reikia jį lavinti, ugdyti. Nustebino kūrybingumą skatinančios metodikos, nes iki šiol maniau, kad kopijavimas tikrai ne būdas išreikšti kūrybiškumą. O įsiminė įvairiausi pavyzdžiai, paveikslai, kūriniai ir kt., technikų pateikimas.

 

DAIVA M.,
Vilniaus Jono Laužiko konsultacinis-mokymo centras

Išmokau kaip į pamoką pažiūrėti kitu kampu ir kaip kūrybingą mąstymą pritaikyti dirbant su moksleiviais.

 

OLGA B.,
Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija

Labai džiaugiausi dalyvaudama šiuose mokymuose.  Įdomu buvo ruošti namų darbus.  Išmokau naujų pratimų, kuriais pasidalinau su kolegomis, mokiniais ir savo artimaisiais. Smagu klausytis puikių lektorių. 

JOLANTA Č.,
Vilniaus „Varpo“ suaugusiųjų gimnazija

Trumpai aprašyti sudėtinga, bet įspūdžiai patys geriausi, beje to ir tikėjausi, nes buvau girdėjusi „Kūrybingumo“ mokytojus kituose renginiuose. Išmokau/įsisąmoninau, kad kūrybingumas sąmonės būsena, kurią kaip sportininkui reikia treniruoti ir praktikuoti (ką darydavau tik retkarčiais).

RAMUNĖ S.,
Vilnius

Išmokau naujų technikų, kurias galėsiu naudoti mokytojos ir psichologės darbe, vedant klasės valandėlės. Nauja ir stebinanti informacija, kad menui yra svarbūs apribojimai, o ne laisvė, tai davė naują suvokimą ir apie pačios duodamas užduotis, Visada stengdavausi jas konkretinti ir save už tai „bardavau“ manydama, kad taip „uždarau“ mokinių kūrybiškumą, o pasirodo yra atvirkščiai.

MONIKA M.,
Kauno Juozo Grušo meno gimnazija

Mokymai labai patiko, nes buvo dinamiški, organiški, tikrai nenuobodūs. Išmokau ir įsiminiau daugybę genialiai paprastų dalykų: kad viską galima padaryti iš nieko; kad įmanomybė egzistuoja visada ir visur; kad kūrybiškumas yra skatinamas netgi draudžiant, apribojant, kopijuojant; kad ritualai ne bukina, o koncentruoja dėmesį; kad apsimesdamas kitu gali geriau pažinti save ir t.t.

 

 

AUKSĖ P.,
Kauno Martyno Mažvydo progimnazija

Mokymai super, išmokau savo matematikos pamokas paįvairinti įvairiomis iliustracijomis, tai tikrai sudomina mokinius, aišku pasiruošti reikia, tačiau yra ir rezultatas. Mokymų dėstytojai nuostabūs, raiški sklandi kalba, faini pavyzdžiai, įtraukią klausytojus į praktinę veiklą.

 

DOVILĖ Ž.,
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija