Laimėtojai Laimėtojai

Moksleivių konkurso
nugalėtojai

1 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

1 Vieta
2020 m. laureatas Zigmas JUCIUS

11 kl., Vilniaus Užupio gimnazija

1 Vieta
2019 m. laureatas Elas AIDUKAS

11 kl., Vilniaus „Židinio“ gimnazija

1 Vieta
2018 m. laureatė Urtė PAULAUSKAITĖ

10 kl., Mažeikiai

2 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

2 Vieta
2020 m. laureatė Ūla KAULAKYTĖ

8 kl., Vilniaus Taikos progimnazija

2 Vieta
2019 m. laureatė Gintarė RAZMAITĖ

12 kl., Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

2 Vieta
2018 m. laureatė Patricija POŠKEVIČIŪTĖ

11 kl., Grigiškių „Šviesos“ gimnazija

3 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

3 Vieta
2020 m. laureatė Gabija GAIDJURGYTĖ

11kl., Joniškio „Aušros“ gimnazija

3 Vieta
2019 m. laureatė Daiva GABRILAVIČIŪTĖ

11 kl., Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija

3 Vieta
2018 m. laureatė Milda BENDORIŪTĖ

12kl., Gelgaudiškis

4 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

4 Vieta
2020 m. laureatas Elas AIDUKAS

12 kl., Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija

4 Vieta
2019 m. laureatė Martyna ŠIMKUTĖ

11 kl., Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

4 Vieta
2018 m. laureatė Indrė BLAGNYTĖ

11 kl., Vilniaus licėjus

5 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

5 Vieta
2020 m. laureatas Joelis MASIULIS

12 kl., Mykolo Biržiškos gimnazija

5 Vieta
2019 m. laureatas Adomas Emanuelis JUCEVIČIUS

10 kl., Vilniaus licėjus

5 Vieta
2018 m. laureatas Dominykas GAURILČIKAS

5 kl., Kaunas

6 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

6 Vieta
2020 m. laureatas Povilas GRIGAS

12 kl., Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija

6 Vieta
2019 m. laureatė Jovita BULKŠAITĖ

12 kl., Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

6 Vieta
2018 m. laureatė Aleksandra ŠABRINSKAITĖ

11 kl., Šiauliai

7 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

7 Vieta
2020 m. laureatas Vilius BYTAUTAS

11 kl., Rasenių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija

7 Vieta
2019 m. laureatė Agnė Augustė VĖGĖLYTĖ

9 kl., Vilniaus licėjus

7 Vieta
2018 m. laureatė Guoda TARAŠKEVIČIŪTĖ

12 kl., Ukmergė

8 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

8 Vieta
2020 m. laureatas Andrius PUCĖTA

11 kl., Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

8 Vieta
2019 m. laureatė Gintarė ŽILINSKYTĖ

9 kl., Salantų gimnazija

8 Vieta
2018 m. laureatė Augustė DUKAUSKAITĖ

11 kl., Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija

9 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

9 Vieta
2020 m. laureatė Paulina GUDAUSKAITĖ

11 kl., Birštono gimnazija

9 Vieta
2019 m. laureatas Justinas MANIUŠIS

12 kl., Vilniaus licėjus

9 Vieta
2018 m. laureatė Austėja JOCIŪTĖ

11 kl., Kaunas

10 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

10 Vieta
2020 m. laureatas Kostas JAKUBAUSKAS

10 kl., Molėtų gimnazija

10 Vieta
2019 m. laureatas Lukas JARUMBAVIČIUS

11 kl., Marijampolės Sūduvos gimnazija

10 Vieta
2018 m. laureatė Evelina ARTAMONOVA

12 kl., Klaipėda

Mokytojų konkurso
nugalėtojai

1 Vieta
2020: Andželika ALEKSANDRAVIČIŪTĖ, Vilniaus S. Kovalevskajos gimnazija

2019: Eglė BEINORAVIČIENĖ, Karalienės Mortos mokykla

2 Vieta
2020: Lina SIRGEDIENĖ, Vilniaus S. Kovalevskajos gimnazija

2019: Miroslavas SINIAVSKIS, VGTU inžinerijos licėjus

3 Vieta
2020: Darius DUMČIUS, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

2019: Živilė RAČKAUSKIENĖ, Vilniaus jėzuitų gimnazija

klasės konkurso
nugalėtojas

KŪRYBIŠKIAUSIAI ATLIKTA UŽDUOTIS
2020: 1A klasė, Alytaus Putinų gimnazija

2019: 5t klasė, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija

Stipendijų konkurso
nugalėtojai

1 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

1 Vieta
2020 m. laureatė Gabrielė PIMPYTĖ

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras

1 Vieta
2019 m. laureatė Milda URBANAVIČIŪTĖ

Vilniaus Žirmūnų gimnazija

1 Vieta
2018 m. laureatė Milda BENDORIŪTĖ

Gelgaudiškis

2 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

2 Vieta
2020 m. laureatė Goda PAULĖKAITĖ

Vilniaus Žirmūnų gimnazija

2 Vieta
2019 m. laureatė Patricija POŠKEVIČIŪTĖ

Grigiškių „Šviesos“ gimnazija

2 Vieta
2018 m. laureatė Guoda TARAŠKEVIČIŪTĖ

Ukmergė

3 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

3 Vieta
2020 m. laureatė Eglė ŠLINKŠYTĖ

Raseinių raj. Viduklės S. Stanevičiaus gimnazija

3 Vieta
2019 m. laureatė Augustina ŠAREIKAITĖ

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

3 Vieta
2018 m. laureatė Evelina ARTAMONOVA

Klaipėda

4 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

4 Vieta
2020 m. laureatas Justas DIJOKAS

Vilniaus licėjus

4 Vieta
2019 m. laureatė Emilija VENSAITĖ

Šakių „Žiburio“ gimnazija

4 Vieta
2018 m. laureatė Karolina BARTOSEVIČ

Vilnius

5 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

5 Vieta
2020 m. laureatas Augustinas BAČKIS

Vilniaus M. Biržiškos gimnazija

5 Vieta
2019 m. laureatė Augustė DUKAUSKAITĖ

Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija

5 Vieta
2018 m. laureatė Ugnė PALAUSKAITĖ

Kelmė

6 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

6 Vieta
2020 m. laureatas Joelis MASIULIS

Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija

6 Vieta
2019 m. laureatė Saulė SAVANEVIČIŪTĖ

Vilniaus Žirmūnų gimnazija

6 Vieta
2018 m. laureatė Gabija LAIBAKOJYTĖ

Vilnius

7 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

7 Vieta
2020 m. laureatė Austėja LABANAUSKAITĖ

Prienų „Žiburio“ gimnazija

7 Vieta
2019 m. laureatas Edvardas BOGADELŠČIKOVAS

Mažeikių M. Račkausko gimnazija

7 Vieta
2018 m. laureatė Rimgailė VOSYLYTĖ

Kupiškis

8 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

8 Vieta
2020 m. laureatas Domas ŠIMAITIS

Joniškio rajono Žagarės gimnazija

8 Vieta
2019 m. laureatė Kornelija ZIZAITĖ

Kauno raj. Raudondvario gimnazija

8 Vieta
2018 m. laureatė Agnė ŽILYTĖ

Biržai

9 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

9 Vieta
2020 m. laureatas Lukas JARUMBAVIČIUS

Marijampolės Sūduvos gimnazija

9 Vieta
2019 m. laureatė Giedrė VITKUTĖ

Kauno Valdorfo mokykla

9 Vieta
2018 m. laureatė Lina JAMANTAITĖ

Molėtai

10 Vieta
Trijų sezonų laureatai

2018–2020 m.

10 Vieta
2020 m. laureatė Inesa ŠLEŽEVIČIŪTĖ

Kauno jėzuitų gimnazija

10 Vieta
2019 m. laureatė Emilė JASAITĖ

Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija

10 Vieta
2018 m. laureatas Viktoras MAJEVSKIS

Dūkštas