Šiukšlių salų piliečiai Šiukšlių salų piliečiai

Užduotys

Įsivaizduok, jog esi jūros gyvūnas (vėžlys, žuvis ar pan.), ir sukurk prezentaciją, kokias kančias ar iššūkius tau tenka patirti dėl skirtingos taršos žemėje, ore ir vandenyje.

5-8 klasei

Apsilankykite su klase rūšiavimo centre jūsų mieste. Apklauskite ten dirbančius darbuotojus ir pamėginkite išsiaiškinti, kokios būna atliekų rūšys ir kokie procesai naudojami joms perdirbti. Pasiteiraukite, kokios medžiagos naudojamos perdirbimo metu. Parenkite planą, kaip jūsų mokykla galėtų pritaikyti šiuos mechanizmus, pradėdama ar paspartindama rūšiavimą.

9-12 klasei

Geriausias draugas

Klausimas, kuo būtų pavirtusi Tomo ir Kristupo idėja mokyti kūrybingumo video formatu, jei ne visiškas vizijos sutapimas su „Swedbank“ jaunimo programos tikslais. Auginti ir įkvėpti kūrybiškas, mąstančias asmenybes yra vienas Jaunimo programos siekių, kuris toks artimas ir „Kūrybingumo mokyklos“ norams. Ir tai tik pradžia!