Šiukšlių salų piliečiai Šiukšlių salų piliečiai

Įsivaizduok, jog esi jūros gyvūnas (vėžlys, žuvis ar pan.), ir sukurk prezentaciją, kokias kančias ar iššūkius tau tenka patirti dėl skirtingos taršos žemėje, ore ir vandenyje.

Apsilankykite su klase rūšiavimo centre jūsų mieste. Apklauskite ten dirbančius darbuotojus ir pamėginkite išsiaiškinti, kokios būna atliekų rūšys ir kokie procesai naudojami joms perdirbti. Pasiteiraukite, kokios medžiagos naudojamos perdirbimo metu. Parenkite planą, kaip jūsų mokykla galėtų pritaikyti šiuos mechanizmus, pradėdama ar paspartindama rūšiavimą.