Sukurti naują muziejų Sukurti naują muziejų

Užduotys

Įsivaizduok, jog turi įkurti savo asmeninį muziejų. Ką jame eksponuotum? Kur jį įkurtum? Kaip vadintųsi tavo muziejus ir jo paroda?

5-8 klasei

Susipažink su muziejaus kuratoriaus darbu. Išsirink tau patinkantį muziejų, įsikūrusį tavo ar gretimame mieste, ir susisiek su jo administracija. Paprašyk galimybės paimti interviu iš ten dirbančio kuratoriaus: koks yra kasdieninis jo darbas? Kokiu būdu muziejus sukuria parodą ir atsirenka eksponatus?

9-12 klasei

Geriausias draugas

Klausimas, kuo būtų pavirtusi Tomo ir Kristupo idėja mokyti kūrybingumo video formatu, jei ne visiškas vizijos sutapimas su „Swedbank“ jaunimo programos tikslais. Auginti ir įkvėpti kūrybiškas, mąstančias asmenybes yra vienas Jaunimo programos siekių, kuris toks artimas ir „Kūrybingumo mokyklos“ norams. Ir tai tik pradžia!