INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

Žiūrėk video
apie IT

Kristupai, ar tu pameni informatikos pamokas mūsų akmens amžiuje? Aš 45 minutes mokiausi kaip padėti tašką ekrano vidury su basic’u. 🤖

Man iki šiol prieš akis rudai juodas Doso ekranas, kuriame mirksi kursorius.

Tuo metu neatrodė, kad sulauksiu išmaniųjų šaldytuvų, daiktų interneto ir balsu valdomų asistentų.

Arba, kad kelionės į Marsą 🚀 išsiverš iš sci-fi romanų ir bus svarstomos rimtai.

O mes suprasime, kad save vairuojančių automobilių gatvėse neturime ne dėl galimybių stokos, o labiausiai dėl etinių ir teisinių niuansų.

Sunkiau sugalvoti, ko technologijos negali, nei ką jų dėka galima nuveikti. Tačiau didesnis iššūkis yra išnaudoti technologijų galimybes pasaulį gerinantiems, patoginantiems, artinantiems sprendimams.

emoji pratimas

Ant jūsų stalo užduotis: turite skatinti astma sergančius vaikus treniruoti kvėpavimą, bet vaikai nekenčia priverstinių treniruočių. Ką darote?

Atspėjai teisingai
Tavo spėjimas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Rėkiate ant jų
Maldaujate jų
Gąsdinate juos
Motyvuojate pinigais
Skatinate žaisti

KONKURSAS

Nuo šiol konkursas – ne tik moksleiviams, jų mokytojams, bet ir ištisoms klasėms.
Spręsdamas kūrybingumo užduotis pretenduoji laimėti išmaniuosius prizus, stipendijas arba bilietą visai klasei į kūrybingiausią metų dieną!
Kūrybingumas – ateities mokslas ir jį galima treniruoti.