Kristupai, kaip taip yra, kad visi aplink pasakoja, kaip jie turi idėją startuoliui, bet retas startuolis kažkur prasimuša? 🤷‍♂️

Nieko nesuprantu apie startuolius, man jie per greiti 🚀. Bet apie idėjas kažką esu girdėjęs. Tai toks dalykas, kuris gali gimti greitai, bet reikalauja lėto smegenavimo 💆 ir nemažai pastangų 🧗‍♀️.

Didžiosios idėjos, kurias mes taip uoliai nešiojame ant rankų, pasirodo, tėra įmanomos, nes buvo kitų, mažesnių. Be to, jų įgyvendinimas yra itin svarbus faktorius. Tas pats Facebook’as, juk ir prieš jį tokių buvo ir po jo, bet kažkaip visus ☄️ 💥 🔥 būtent jis.

Ar gali būti, kad visos didžiosios idėjos yra… gerai išnešiotos mažosios? 👀

Klausimas

Tu esi žymi/žymus, tave seka didžiulė armija fanų. Ir ką tik parašei knygą apie savo nuostabų gyvenimą. Tačiau tai dar nereiškia, kad daug kas norės ją skaityti. Kaip kūrybingai atkreipti pirkėjų dėmesį?

Atspėjai teisingai
Spėjimas neteisingas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Atsakyti

emoji pratimas

Jūs atidarote naują viešbutį. Visi viešbučiai yra ramybės oazės šalia miesto centro (net jei yra už miesto). Kuo jis iš tikrųjų gali būti ypatingas?

Atspėjai teisingai
Tavo spėjimas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Itin draugišku aptarnavimu: svečiai pasitinkami bučiniu į žandą, o išvykstant išlydimi ašaromis.
Netikėta lokacija: viešbutis įsikūręs dešimt aukštų po žeme.
Ekologiškumu iki šaknų: viešbutis nenaudoja plastiko, o elektra gaunama iš saulės energijos.
Pažangumu: viešbutyje nedirba žmonės, tik robotai.
Ypatingu dėmesiu miegui: net ir suaugusiems prieš miegą yra sekamos pasakos.

KONKURSAS

Nuo šiol konkursas – ne tik moksleiviams, jų mokytojams, bet ir ištisoms klasėms.
Spręsdamas kūrybingumo užduotis pretenduoji laimėti išmaniuosius prizus, stipendijas arba bilietą visai klasei į kūrybingiausią metų dieną!
Kūrybingumas – ateities mokslas ir jį galima treniruoti.