Geografija man yra mokslas apie toleranciją — skirtingų erdvių, klimatų, tautų 🤴🏿🤴🏽🤴🏼. Suvoki, kad nėra vieno pasaulio mato ar vienos pasaulio tiesos. Kitose šalyse pasaulis arba smarkiai, arba nežymiai, bet veikia kitaip. Ir tai nuostabu 🙌🏻.

Turbūt kita visa reikalo pusė yra žmogiškas egoizmas: noras atsižymėti yra kartu ir noras pralobti 💰 ar net pavergti ⛓. Nė viena valstybių siena neišaugo natūraliai, o dauguma jų nulaistytos intrigomis, rietenomis ir krauju.

Dabar labiau nei bet kada fotografuojame keliaudami ir tiesiai dalijamės. Ar tu 📷 savo keliones (žinau, kad truputį) ir kodėl tai darai?

Fotografuoju dozuodamas, kad vis dar nepamirščiau, ką nutraukiau. Dažnai pripleškinę tonas nuotraukų, jose neužsibūname. Fotogeografija man reikalinga tam, kad vėl iš naujo galėčiau pagalvoti, kur, kodėl ir pas ką nukeliavau 🛤.

Klausimas

Kaip manote, kokio dydžio plotą užima išmetamo plastiko dėmės, susidariusios, pavyzdžiui, Ramiajame vandenyne?

Atspėjai teisingai
Spėjimas neteisingas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Atsakyti

emoji pratimas

Kas įvyko tarp Serbijos ir Kroatijos?

Atspėjai teisingai
Tavo spėjimas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Futbolo varžybos
Krepšinio varžybos
Ginčas dėl sienų
Tarp jų įsikūrė nauja valstybė

KONKURSAS

Nuo šiol konkursas – ne tik moksleiviams, jų mokytojams, bet ir ištisoms klasėms.
Spręsdamas kūrybingumo užduotis pretenduoji laimėti išmaniuosius prizus, stipendijas arba bilietą visai klasei į kūrybingiausią metų dieną!
Kūrybingumas – ateities mokslas ir jį galima treniruoti.