Geografija man yra mokslas apie toleranciją — skirtingų erdvių, klimatų, tautų 🤴🏿🤴🏽🤴🏼. Suvoki, kad nėra vieno pasaulio mato ar vienos pasaulio tiesos. Kitose šalyse pasaulis arba smarkiai, arba nežymiai, bet veikia kitaip. Ir tai nuostabu 🙌🏻.

Turbūt kita visa reikalo pusė yra žmogiškas egoizmas: noras atsižymėti yra kartu ir noras pralobti 💰 ar net pavergti ⛓. Nė viena valstybių siena neišaugo natūraliai, o dauguma jų nulaistytos intrigomis, rietenomis ir krauju.

Dabar labiau nei bet kada fotografuojame keliaudami ir tiesiai dalijamės. Ar tu 📷 savo keliones (žinau, kad truputį) ir kodėl tai darai?

Fotografuoju dozuodamas, kad vis dar nepamirščiau, ką nutraukiau. Dažnai pripleškinę tonas nuotraukų, jose neužsibūname. Fotogeografija man reikalinga tam, kad vėl iš naujo galėčiau pagalvoti, kur, kodėl ir pas ką nukeliavau 🛤.

Klausimas

Kaip manote, kokio dydžio plotą užima išmetamo plastiko dėmės, susidariusios, pavyzdžiui, Ramiajame vandenyne?

Atspėjai teisingai
Spėjimas neteisingas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Atsakyti

emoji pratimas

Kas įvyko tarp Serbijos ir Kroatijos?

Atspėjai teisingai
Tavo spėjimas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Futbolo varžybos
Futbolo varžybos
Krepšinio varžybos
Krepšinio varžybos
Ginčas dėl sienų
Ginčas dėl sienų
Tarp jų įsikūrė nauja valstybė
Tarp jų įsikūrė nauja valstybė

Geriausias draugas

Klausimas, kuo būtų pavirtusi Tomo ir Kristupo idėja mokyti kūrybingumo video formatu, jei ne visiškas vizijos sutapimas su „Swedbank“ jaunimo programos tikslais. Auginti ir įkvėpti kūrybiškas, mąstančias asmenybes yra vienas Jaunimo programos siekių, kuris toks artimas ir „Kūrybingumo mokyklos“ norams. Ir tai tik pradžia!