Kartais per pamokas žiūrėdavau į tą cheminių inicialų suvestinę🌡 ir galvodavau, kad Meitneris (Mt), Darmštadas (Ds) ir Molibdenas (Mo) tikrai turėtų būti draugai su
Rozenkrancu ir Gildensternu iš Shakespeare’o „Hamleto“👬.Tomai, ar turi favoritą Mendelejevo elementų lentelėje?

Daugumos jų mokykloje taip ir nesutikau, užtai dabar labai gerai sutariu su Magniu (Mg), jis yra mano mėgstamiausias vitaminas (dėl vaistų vartojimų pasitarkite su👩‍⚕️, bla bla). Jei kas klausia kvailo klausimo „Kokia yra jūsų sėkmės paslaptis?”, atsakau: „Magnis”.

Mendelejevo lentelėje yra ribotas elementų skaičius, tačiau iš jo įmanoma sudaryti neribotą kiekį junginių. Chemija šiuo požiūriu primena literatūrą. Raidžių kiekis visada vienodas, o romanų ir eilėraščių – begalinis.

Chemija yra ne tik poezija, bet ir stebinantis tarpusavio santykių matas. Juk apie gerą porą sakoma, va, tarp jų tai yra tikra chemija 💑. Ta chemija visur ir visokia!

Klausimas

Kokio kvapo jokiu būdu negali būti kvepaluose?

Atspėjai teisingai
Spėjimas neteisingas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Atsakyti

emoji pratimas

Koks gyvūnas įkvėpė benzeno molekulės struktūros atradėjo vaizduotę?

Atspėjai teisingai
Tavo spėjimas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Mėlynasis banginis
Mėlynasis banginis
Voras paukštėda
Voras paukštėda
Juodoji gulbė
Juodoji gulbė
Gyvatė
Gyvatė
Baltabarzdis pekaris
Baltabarzdis pekaris

Geriausias draugas

Klausimas, kuo būtų pavirtusi Tomo ir Kristupo idėja mokyti kūrybingumo video formatu, jei ne visiškas vizijos sutapimas su „Swedbank“ jaunimo programos tikslais. Auginti ir įkvėpti kūrybiškas, mąstančias asmenybes yra vienas Jaunimo programos siekių, kuris toks artimas ir „Kūrybingumo mokyklos“ norams. Ir tai tik pradžia!