Tu man pasakojai, kad Madride žvelgei į Valasquezo „Las Meninas“ 👭👭👭 šešias valandas . Primink savo įspūdžius.

Bandžiau suprasti, ką tame paveiksle veikia 🐕. Beje, šuo labai svarbus šio paveikslo personažas. Tik kad daug kas jo išvis nepastebi.

Bet jis ten buvo? Ar pamatei dalykų, kurių išvis nebuvo?

Pamačiau, kaip keičiasi tas, kuris stebi t. y., aš. Ir turbūt tada pirmą kartą supratau, kad menas ir yra nuolatinė žiūrėjimo mokykla.

Klausimas

Tavo lėkštėje — vaniliniai ledai. Kaip pavadintum juos, jei tai būtų meno kūrinys?

Atspėjai teisingai
Spėjimas neteisingas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Atsakyti

emoji pratimas

Prieš tavo akis tavo draugės pieštuku atliktas žmogaus portretas. Tau atrodo meniška. O ji sako, kad čia visai ne menas. Kaip su kuo mažiau pastangų iš jo padaryti meno kūrinį?

Atspėjai teisingai
Tavo spėjimas
Pasirink tavo nuomone tinkamą variantą (-us).
Pakabinti aukštyn kojomis muziejuje, gražiuose rėmeliuose.
Perpasakoti balsu ir muziejuje leisti įrašą.
Surasti gyvą žmogų, į kurį kūrinys panašiausias ir eksponuoti abu: žmogų ir portretą.
Leisti šuniui jį aploti.